Translate

EN CS

localEventsHeader
September 18, 2018

1. pololetí 2018/19 – do kurzu je možné se zapsat i po jeho zahájení

A_new_season_at_TLG_CZ

V týdnu od 3. září jsme zahájili kurzy 1.pololetí 2018/19. Rozvrh je k dispozici ZDE, tak pokud máte zájem se k nám přidat, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme najít vhodný kurz! I po zahájení kurzů je možné přijít na zkušební lekci zdarma a náš program si vyzkoušet! Těšíme se na vás!


January 25, 2017

Pozdravy od zakladatele

Greetings to CZ

Vlaďka Zemanová začala svoji kariéru instruktorky v The Little Gym Praha v roce 2010. Později se provdala do USA a před nástupem na mateřskou dovolenou měla téměř dva roky příležitost pracovat v pobočce Bellevue, Washington spolu se zakladatelem The Little Gym Robinem Wesem.

Zeptala se ho, co si myslí o tom, že jeho koncept už má čtyři pobočky v České republice a jednu na Slovensku.
Zde je jeho odpověď:

"Jsem strašně rád! To, že je The Little Gym ve východní Evropě se mně opravdu dotýká. Moje rodiče, když jim bylo 13 let, zažili revoluci a světovou válku. Vyrostli v Rusku a Polsku. Všechno přežili a v roce 1923 se dostali do Jižní Afriky… takže s tímto koutem světa jsem sám osobně spojen.
Přeji hodně šťastných dětí!"


Děkujeme Robine za pozdravy a milá slova!


June 27, 2016

1.pololetí 2017/18 v plném proudu !!!

A_new_season_at_TLG_CZ

Nové pololetí v The Little Gym Praha začalo sice již v pondělí 4.září 2017. Do kurzů můžete ale nastoupit i v průběhu pololetí! Pokud jste nás ještě nenavštívili, rádi vám pomůžeme naplánovat vaši ZKUŠEBNÍ LEKCI ZDARMA.
Rozvrh lekcí je ZDE.
Formulář pro zkušební lekci ZDE.

June 27, 2016

Hledáme nové instruktory!

LeaderOfSeriousFun_CZ

Rádi pracujete s dětmi a jste sportovně zdatní? U nás budete pracovat v pozitivním prostředí, kde budete dětem pomáhat v jejich rozvoji – tělesném, rozumovém I sociálním. Budete je učit novým dovednostem zábavnou formou. Děti se budou těšit celý týden, až zase přijdou na lekci s vámi!  Každý den budete naplňovat naše motto “vyrůstat nás baví”.

Stanete se součástí bezva kolektivu kluků a holek, pro které je práce s dětmi zároveň koníčkem. Napište nám, rádi vás zařadíme do výběrového řízení na pozici “Instruktor cvičení předškoláků či školních dětí” nebo “Instruktor narozeninových oslav”.


FacebookFotogalerie z akcí