Translate

EN CS

ourStoryHeader

   

 

Pokaždé u nás trochu povyrostou

THE LITTLE GYM PRAHA ANDĚL

Struktura lekcí The Little Gym Praha Anděl a propracované osnovy a metodika nabízejí dětem spoustu příležitostí k postupnému zlepšování obratnosti, koordinace pohybů i celkové zdatnosti. V milém a motivujícím prostředí získávají děti každý týden pod vedením školených instruktorů větší odvahu a sebedůvěru a zároveň se učí naslouchat, soustředit se a spolupracovat s ostatními... a při tom všem si užijí spoustu  zábavy! Naše programy rostou s dětmi a zahrnují mimo jiné cvičení rodičů s dětmi nebo gymnastiku pro předškoláky a školáky. Oblíbené jsou i doplňkové programy narozeninových oslav či prázdninových kempů.

 

 


 

JMAJana Mašátová

Majitelka pobočky a držitelka licence

The Little Gym jsem poznala při svém dlouhodobém pobytu v Nizozemsku. Od roku 2002 moje děti navštěvovaly The Little Gym v Amsterdamu a celá rodina se stala nadšenými členy. Bavilo mě sledovat, jak Davídek s Aničkou dostávají každý týden příležitost zkoušet nové věci, jak sílí, lépe se orientují při cvičení i ve skupině mezi vrstevníky a jsou vystaveni situacím, ve kterých sbírají spoustu zkušeností. Viděla jsem, jak je program rozvíjí a o to víc mě těšilo, že se každý týden nemohly dočkat dne, kdy půjdou “do gymu”.

Kromě fantastických vzpomínek na mnoho veselých i dojemných chvil v tělocvičně nám s manželem také zůstala řada přátel z řad rodičů malých kamarádu - cvičenců, se kterými jsme v kontaktu doposud. Po návratu zpět domů do ČR a po několika letech strávených prací v nadnárodních korporacích jsme na jaře 2010 s manželem uskutečnili svůj sen a otevřeli první The Little Gym v Čechách. Jsme moc rádi, že máme možnost každý týden mnoha dětem zprostředkovat tento unikátní program a každý den naplňovat naše The Little Gym-motto “Vyrůstat nás baví”.  Více

    

 

Tým The Little Gym Praha

 

Team1

 

 

 • JMA

   

  Instruktor

  Jana

   

  DMA

   

  Instruktor

  David

   

  DHI

   

  Instruktor

  Dušan

   

  KFL

   

  Instruktor

  Katka

   

   
 • HSI

   

  Instruktor

  Hanka

   

  IFA

   

  Instruktor

  Ivča

   

  LHO

   

  Instruktor

  Lucka

   

  ANE

   

  Instruktor

  Andrea

   

   
 • AKL

   

  Instruktor

  Anna

   

  ARE

   

  Instruktor

  Andrea

   

  ASM

   

  Instruktor

  Adam

   

  BBU

   

  Instruktor

  Bianka

   

   
 • CAL

   

  Instruktor

  Cristina

   

  DHR

   

  Instruktor

  Dominika

   

  EVE

   

  Instruktor

  Eliška

   

  JVT

   

  Instruktor

  Johana

   

   
 • DST

   

  Instruktor

  Dominika

   

  KHA

   

  Instruktor

  Kristýna

   

  LBU

   

  Instruktor

  Lucka

   

  LFU

   

  Instruktor

  Láďa

   

   
 • LHL

   

  Instruktor

  Lukáš

   

  LHR

   

  Instruktor

  Lucie

   

  MCM

   

  Instruktor

  Martin

   

  MKO

   

  Instruktor

  Martina

   

   
 • PPE

   

  Instruktor

  Patrik

   

  TFI

   

  Instruktor

  Tomáš

   

  VBO

   

  Instruktor

  Veronika

   

   

   

   

 

 

Celý tým  

Podívejte se do The Little Gym PRAHA ANDĚL!

 

 

Fotogalerie

 • slide2MoreFun

 • slide3MoreFun

 • slide4MoreFun

 • slide5MoreFun

 • slide6MoreFun

 • slide7MoreFun

 • slide8MoreFun

 • slide9MoreFun

    

 

Naše filozofie

Třídimenzionální proces učení

 

Naše motto v The Little Gym je “Serious Fun”, což znamená, že naše prostředí je zábavné, ale výuku bereme vážně! Podle naší vlastní filozofie, zvané Třídimenzionální proces učení, jsou tělesná cvičení prostředkem celkového rozvoje dítěte.
V každé lekci všech věkových kategorií se proto snažíme podporovat rozvoj dětí jak v oblasti tělesné (“V pohybu”), tak v oblasti rozumové (“Rozvoj myšlení”), emoční a sociální (“Dovednosti pro život”). Níže je popsáno několik konkrétních příkladů, jak každá oblast procesu učení může pomoci vašemu dítěti k vývojové a sociální zralosti a celkové dobré připravenosti na různé životní změny.

 

  

 

Icons-3D-learning_GetMoving_CzechV pohybu!

 

Rozvoj pružnosti, svalové síly, rovnováhy a koordinace a celkové obratnosti prostřednictvím různých gymnastických cvičení a pohybových her.

 

 

Icons-3D-learning_BrainBoost_CzechRozvoj myšlení

 

Zlepšení koncentrace a soustředění pozornosti, schopnost naslouchat a porozumět pokynům, pamatovat si je, rozhodovat se a řešit úkoly.

 

 

Icons-3D-learning_LiveSkills_CzechDovednosti pro život

 

Osamostatnění se, budování sebedůvěry a začlenění se do skupiny, spolupráce v týmu, dělení se s ostatními, smysl pro zodpovědnost.

 

 

ourStoryImgburstBubbles   

 

Už 40 let baví

děti vyrůstat
V The Little Gym

Za úspěchem tohoto konceptu stojí zakladatel společnosti Robin Wes - nadšený pedagog, hudebník a gymnasta. První tělocvičnu The Little Gym® otevřel v roce 1976 v Bellevue, Washington a první kurzy byly vedeny v pozitivním, přátelském a především nesoutěživém prostředí tak, aby se pohybem rozvíjelo nejen fyzično dětí, ale stimuloval se i jejich rozvoj emoční, sociální, i rozvoj intelektu. To naše programy charakterizuje doposud. Místo tlaku na výkon a dělení na vítěze a poražené se snažíme děti pozitivně motivovat k tomu, aby dosáhly svého vlastního, realistického cíle. Více než čtyřicetileté zkušenosti umožňují nám a dalším, více než 300 pobočkám, pracovat dle komplexní metodiky, na jejímž základě jsou sestavovány týdenní plány lekcí jednotlivých semestrů, které na sebe navazují a umožňují dětem postupně zdokonalovat jejich nově nabyté dovednosti. Děti tak získávají sebejistotu a důvěru ve své schopnosti, kterou si v sobě ponesou po celý život.