Translate

EN CS

ourStoryHeader

   

 

Pokaždé u nás trochu povyrostou

THE LITTLE GYM PRAHA ANDĚL

Struktura lekcí The Little Gym Praha Anděl a propracované osnovy a metodika nabízejí dětem spoustu příležitostí k postupnému zlepšování obratnosti, koordinace pohybů i celkové zdatnosti. V milém a motivujícím prostředí získávají děti každý týden pod vedením školených instruktorů větší odvahu a sebedůvěru a zároveň se učí naslouchat, soustředit se a spolupracovat s ostatními... a při tom všem si užijí spoustu  zábavy! Naše programy rostou s dětmi a zahrnují mimo jiné cvičení rodičů s dětmi nebo gymnastiku pro předškoláky a školáky. Oblíbené jsou i doplňkové programy narozeninových oslav či prázdninových kempů.

 

 


 

JMAJana Mašátová

Majitelka pobočky a držitelka licence

The Little Gym jsem poznala při svém dlouhodobém pobytu v Nizozemsku. Od roku 2002 moje děti navštěvovaly The Little Gym v Amsterdamu a celá rodina se stala nadšenými členy. Bavilo mě sledovat, jak Davídek s Aničkou dostávají každý týden příležitost zkoušet nové věci, jak sílí, lépe se orientují při cvičení i ve skupině mezi vrstevníky a jsou vystaveni situacím, ve kterých sbírají spoustu zkušeností. Viděla jsem, jak je program rozvíjí a o to víc mě těšilo, že se každý týden nemohly dočkat dne, kdy půjdou “do gymu”.

Kromě fantastických vzpomínek na mnoho veselých i dojemných chvil v tělocvičně nám s manželem také zůstala řada přátel z řad rodičů malých kamarádu - cvičenců, se kterými jsme v kontaktu doposud. Po návratu zpět domů do ČR a po několika letech strávených prací v nadnárodních korporacích jsme na jaře 2010 s manželem uskutečnili svůj sen a otevřeli první The Little Gym v Čechách. Jsme moc rádi, že máme možnost každý týden mnoha dětem zprostředkovat tento unikátní program a každý den naplňovat naše The Little Gym-motto “Vyrůstat nás baví”.  Více

    

 

 

 • Dusan-Hindos

   

  Instruktor

  Dušan H

   

  Katerina-Davidova

   

  Program Director

  Kateřina D

   

  Lukas-Bazant

   

  Instruktor

  Lukáš B

   

  Hana-Sindlerova

   

  Instruktor

  Hana Š

   

   
 • Ivana-Famerova

   

  Instruktor

  Ivana F

   

  Jan-Berki

   

  Instruktor

  Jan B

   

  Jiri-Podany

   

  Instruktor

  Jiří P

   

  Katerina-Holasova

   

  Program Director

  Kateřina H

   

   
 • Katerina-Rakova

   

  Zástupce Gym Directora

  Kateřina R

   

  Martina-Franzova

   

  Instruktor

  Martina F

   

   

 

 

Celý tým  

Podívejte se do The Little Gym PRAHA ANDĚL!

 

 

Fotogalerie

 • slide2MoreFun

 • slide3MoreFun

 • slide4MoreFun

 • slide5MoreFun

 • slide6MoreFun

 • slide7MoreFun

 • slide8MoreFun

 • slide9MoreFun

    

 

Naše filozofie

Třídimenzionální proces učení

 

Naše motto v The Little Gym je “Serious Fun”, což znamená, že naše prostředí je zábavné, ale výuku bereme vážně! Podle naší vlastní filozofie, zvané Třídimenzionální proces učení, jsou tělesná cvičení prostředkem celkového rozvoje dítěte.
V každé lekci všech věkových kategorií se proto snažíme podporovat rozvoj dětí jak v oblasti tělesné (“V pohybu”), tak v oblasti rozumové (“Rozvoj myšlení”), emoční a sociální (“Dovednosti pro život”). Níže je popsáno několik konkrétních příkladů, jak každá oblast procesu učení může pomoci vašemu dítěti k vývojové a sociální zralosti a celkové dobré připravenosti na různé životní změny.

 

  

 

Icons-3D-learning_GetMoving_CzechV pohybu!

 

Rozvoj pružnosti, svalové síly, rovnováhy a koordinace a celkové obratnosti prostřednictvím různých gymnastických cvičení a pohybových her.

 

 

Icons-3D-learning_BrainBoost_CzechRozvoj myšlení

 

Zlepšení koncentrace a soustředění pozornosti, schopnost naslouchat a porozumět pokynům, pamatovat si je, rozhodovat se a řešit úkoly.

 

 

Icons-3D-learning_LiveSkills_CzechDovednosti pro život

 

Osamostatnění se, budování sebedůvěry a začlenění se do skupiny, spolupráce v týmu, dělení se s ostatními, smysl pro zodpovědnost.

 

 

ourStoryImgburstBubbles   

 

Už 40 let baví

děti vyrůstat
V The Little Gym

Za úspěchem tohoto konceptu stojí zakladatel společnosti Robin Wes - nadšený pedagog, hudebník a gymnasta. První tělocvičnu The Little Gym® otevřel v roce 1976 v Bellevue, Washington a první kurzy byly vedeny v pozitivním, přátelském a především nesoutěživém prostředí tak, aby se pohybem rozvíjelo nejen fyzično dětí, ale stimuloval se i jejich rozvoj emoční, sociální, i rozvoj intelektu. To naše programy charakterizuje doposud. Místo tlaku na výkon a dělení na vítěze a poražené se snažíme děti pozitivně motivovat k tomu, aby dosáhly svého vlastního, realistického cíle. Více než čtyřicetileté zkušenosti umožňují nám a dalším, více než 300 pobočkám, pracovat dle komplexní metodiky, na jejímž základě jsou sestavovány týdenní plány lekcí jednotlivých semestrů, které na sebe navazují a umožňují dětem postupně zdokonalovat jejich nově nabyté dovednosti. Děti tak získávají sebejistotu a důvěru ve své schopnosti, kterou si v sobě ponesou po celý život.