Translate

EN CS

blogHeader
Aktuální dění a zajímavé tipy a nápady z

  Local News 

1. pololetí 2018/19 – do kurzu je možné se zapsat i po jeho zahájení

A_new_season_at_TLG_CZ

V týdnu od 3. září jsme zahájili kurzy 1.pololetí 2018/19. Rozvrh je k dispozici ZDE, tak pokud máte zájem se k nám přidat, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme najít vhodný kurz! I po zahájení kurzů je možné přijít na zkušební lekci zdarma a náš program si vyzkoušet! Těšíme se na vás!


Pozdravy od zakladatele

Greetings to CZ

Vlaďka Zemanová začala svoji kariéru instruktorky v The Little Gym Praha v roce 2010. Později se provdala do USA a před nástupem na mateřskou dovolenou měla téměř dva roky příležitost pracovat v pobočce Bellevue, Washington spolu se zakladatelem The Little Gym Robinem Wesem.

Zeptala se ho, co si myslí o tom, že jeho koncept už má čtyři pobočky v České republice a jednu na Slovensku.
Zde je jeho odpověď:

"Jsem strašně rád! To, že je The Little Gym ve východní Evropě se mně opravdu dotýká. Moje rodiče, když jim bylo 13 let, zažili revoluci a světovou válku. Vyrostli v Rusku a Polsku. Všechno přežili a v roce 1923 se dostali do Jižní Afriky… takže s tímto koutem světa jsem sám osobně spojen.
Přeji hodně šťastných dětí!"


Děkujeme Robine za pozdravy a milá slova!


1.pololetí 2017/18 v plném proudu !!!

A_new_season_at_TLG_CZ

Nové pololetí v The Little Gym Praha začalo sice již v pondělí 4.září 2017. Do kurzů můžete ale nastoupit i v průběhu pololetí! Pokud jste nás ještě nenavštívili, rádi vám pomůžeme naplánovat vaši ZKUŠEBNÍ LEKCI ZDARMA.
Rozvrh lekcí je ZDE.
Formulář pro zkušební lekci ZDE.

Hledáme nové instruktory!

LeaderOfSeriousFun_CZ

Rádi pracujete s dětmi a jste sportovně zdatní? U nás budete pracovat v pozitivním prostředí, kde budete dětem pomáhat v jejich rozvoji – tělesném, rozumovém I sociálním. Budete je učit novým dovednostem zábavnou formou. Děti se budou těšit celý týden, až zase přijdou na lekci s vámi!  Každý den budete naplňovat naše motto “vyrůstat nás baví”.

Stanete se součástí bezva kolektivu kluků a holek, pro které je práce s dětmi zároveň koníčkem. Napište nám, rádi vás zařadíme do výběrového řízení na pozici “Instruktor cvičení předškoláků či školních dětí” nebo “Instruktor narozeninových oslav”.